Bosch GOL 32 D Professional + stativ BT 160 + nivelační lať GR 500 0 615 994 0AX

BOSCH GOL 32 D Professional Optický nivelační přístroj + BT160 + GR 500, 0.615.994.0AX Technické údaje - Měrná jednotka: 360 stupňů - Zvětšení: 32 x - Přesnost nivelace: 1 mm...
7 399 Kč
Garantovaný nákup z KAMODY.CZ

Do týdne • 1 varianta99 Kč97 % • 1 065 recenzíDalší informace
Info v obchodu69 Kč99 % • 694 recenzíDalší informace

1.5 kg

• , zakoupeno v CCB Stores

• Těžko popsat výhodu produktu, funguje tak jak má a to je důležité. Je to dobrá značka a moderní provedení.
    • Na žádnou nevýhodu jsem zatím nepřišel.

Bosch (značka)

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám produkt líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.
    Sledujte nás na našich sociálních sítích nebo se přihlašte k emailovému odběru, abyste získali více informací o novinkách a byli stále v obraze.
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v Naradi-pro-firmy.cz

• Robustní, pevna konstrukce
    • Zatím žádná
  • , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Jsem obědnal nivelak na skladu nebil to jsem veděl ,hned z obchodu mi psali jesli budu čekát jsem řekl že ano a na druhy den večer pročetl email že nivelak je poslani vše v pořadku
    • Dobra cena

• Stativový závit: 5/8"
  • Provozní teplota: -10 – 50 °C
  • Skladovací teplota: -20 – 70 °C
  • Hmotnost, cca: 1.5 kg
  • Robustní a spolehlivý – optimální pro použití ve venkovním prostředí

Výhoda pro uživatele - Ideální pro použití ve venkovním prostředí díky robustnímu krytu s ochranou proti - prachu a stříkající vodě (IP 54)

• Objektiv s vysokou světelností pro ostré zobrazení cíle
  • Bezpečná přeprava díky zajištění kompenzátoru

Další výhody

• Cílový kolimátor pro hrubé vyrovnávání
  • Pětiboký hranol pro snadné odečítání krabicové libely
  • Přímý obraz
  • Velké zaostřovací tlačítko pro snadné vyrovnávání
  • Objektiv s vysokou světelností pro ostré zobrazení cíle (měřicí lať)
  • Plynulé nastavení úhlu pomocí kluzné spojky

Součástí dodávky: 1× nivelátor 1× stativ BT 160 1× lať GR 500 ilustrační foto

Prodlužte si záruku na elektrické nářadí.

Profesionální elektrické nářadí a lithium-iontové akumulátory Bosch včetně nabíječek splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Z tohoto důvodu vám nabízíme speciální servisní balíček. A sice zdarma. 3-letá záruka na elektrické nářadí. Platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky a pneumatické nářadí, příslušenství, které je součástí dodávky, a dále akumulátory a nabíječky.

Další informace najdete v záručních podmínkách.

Využijte servis Premium pro akumulátory. 2-letý servis Premium pro akumulátory a nabíječky. Platí pro veškeré profesionální modré lithium-iontové akumulátory Bosch včetně nabíječek. Pokud se během doby trvání servisu Premium pro akumulátory vyskytne u zaregistrovaného akumulátoru nebo zaregistrované nabíječky závada na základě vady materiálu nebo výrobní vady nebo opotřebení, firma Bosch ho (ji) vymění (případně také za následující model). Vyměněné akumulátory a nabíječky přecházejí do vlastnictví firmy Bosch.

Další informace najdete v podmínkách účasti.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka85 Kč97 % • 15 953 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v CCB Stores

• Na žádnou nevýhodu jsem zatím nepřišel.

Bosch (značka)

Vážený zákazníku,
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v Naradi-pro-firmy.cz

• Robustní, pevna konstrukce
    • Zatím žádná
  • , zakoupeno v KAMODY.CZ

• Dobra cena
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka85 Kč97 % • 15 953 recenzíDalší informace